ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବାଇବଲ

ତୁମର ଅଧିକ ଆଦରଣିୟ କାହାଣି ବାଇବଲ ରୁ । ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମୁକ୍ତ ।.

ପୁରାତନ ନିୟମ

ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର Read the Bible
1 ଯେଉଁ ଅବସର ରେ ସଦାପ୍ରଭୂ ପରମଶେ୍ଵର ସବୁକଛି ନିର୍ମାଣ କଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଆଦିପୁସ୍ତକ ୧-୨
2 ମନୁଷ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ଦୁଃଖର ଆରମ୍ଭ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଆଦିପୁସ୍ତକ ୩-୬
3 ନୋହ ଏବଂ ମହାପ୍ରଳୟ ଜଳପ୍ଲାବନ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଆଦିପୁସ୍ତକ ୬-୧୦
4 ଅବ୍ର ।ହ ।ମଙ୍କୁ ଇଶ୍ଵରଙ୍କ ପ୍ରତିଜ୍ଞ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଆଦିପୁସ୍ତକ ୧୧-୨୧
5 ପରମଶେ୍ଵର ଅବ୍ର ।ହ ।ମଙ୍କ ପେ୍ରମ ପରିକ୍ଷ । କଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଆଦିପୁସ୍ତକ ୨୨-୨୪
6 ଜ ।କୁବ ଏକ ପ୍ରତ ।ରକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଆଦିପୁସ୍ତକ ୨୫-୩୩
7 ଏକ ଅତି ଆଦରର ପୁତ କ୍ରୀତଦାସ ହୋଇଗଲା
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଆଦିପୁସ୍ତକ ୩୭, ଆଦିପୁସ୍ତକ ୩୯
8 ସଦାପ୍ରଭୂ ପରମଶେ୍ଵର ଯୋଶେଫ , ଏକ କ୍ରୀତଦାସକୁ ଉପରକୁ ଉଠାଇଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଆଦିପୁସ୍ତକ ୩୯-୪୫
9 ନଦୀ ମଧ୍ୟରୁ ରାଜକୁମାର
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯାତ୍ରାପୁସ୍ତକ ୨
10 ରାଜକୁମାର ମଷେପାଳକ ହେଲା
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯାତ୍ରାପୁସ୍ତକ ୨-୫
11 ବିଦାୟ ଫ।ରୋ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯାତ୍ରାପୁସ୍ତକ ୪-୧୫
12 ଚ଼ାଳିଶ ବର୍ଷ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯାତ୍ରାପୁସ୍ତକ ୧୫ ରୁ ଗଣନାପୁସ୍ତକ ୧୪
13 ଯିହୋଶୁୟ ଭାର ଗ୍ରହଣ କଲେ ନେତୃତ୍ଵ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯିହୋଶୁୟ ୧-୬
14 ଶାମଶୋନ, ପରମଶେ୍ଵରଙ୍କ ଏକ ବଳବାନ ଲୋକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ବିଚା଼ରକର୍ତ୍ତା ୧୩-୧୬
15  ଗିଦିୟୋନଙ୍କ ର ଛୋଟ ସୈନ୍ୟଦଳ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ବିଚ଼ାରକର୍ତ୍ତା ୬-୮
16 ରୂତ ଏକ ପେ୍ରମ କାହାଣୀ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ରୂତ
17 ଶାମୁଏଲ, ପରମଶେ୍ଵରଙ୍କ ବାଳକ-ସେବକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ୧ ଶାମୁୟେଲ ୧-୭
18 ସୁନ୍ଦର ଜ୍ଞାନହୀନ ରାଜା
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ୧ ଶାମୁୟେଲ ୮-୧୬
19 ଦାଉଦ ଛୋଟ ମଷେପାଳକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପ୍ରଥମ ଶାମୁୟେଲ ୧୬-୨୦
20 ଦାଉଦ ରାଜା (ପ୍ରଥମ ଭାଗ)
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପ୍ରଥମ ଶାମୁୟେଲ ୨୪-୩୧, ଦ୍ଵତୀୟ ଶାମୁୟେଲ ୧-୨
21 ଦାଉଦ ରାଜା (ଦ୍ଵୀତୀୟ ଭାଗ)
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦ୍ଵିତୀୟ ଶାମୁୟେଲ ୧-୧୨
22 ବୁଦ୍ଧିମାନ ରାଜା ଶଲୋମନ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପ୍ରଥମ ରାଜାବଳୀ ୧-୧୨
23 ଭଲ ରାଜାଗଣ, ମନ୍ଦ ରାଜାଗଣ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦ୍ଵୀତୀୟ ବଂଶାବଳୀ ୩୩-୩୬
24 ଆଗ୍ନି ମାନବ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପ୍ରଥମ ରାଜାବଳି ୧୭-୧୯, ଦ୍ଵୀତୀୟ ରାଜାବଳି ୨
25 ଏଲିଶାୟ, ଚ଼ମତ୍କାରୀ ପୂରୁଷ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦ୍ଵିତୀୟ ରାଜାବଳି ୨-୧୩
26 ଯୁନସ ଏବଂ ବଡ଼ ଆକାରର ମାଛ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯୁନସ
27 ଯିଶାୟ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖନ୍ତି
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯିଶାୟ ୧, ୬, ୭, ୯, ୫୩
28  ଯିରିମୟ, ବିଷାଦ ମନୁଷ୍ୟ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯିରିମିୟ
29 ଯିହିଜିକଲ : ସ୍ଵପ୍ନ ମାନବ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯିହିଜିକଲ
30 ସୁନ୍ଦରୀ ରାଣୀ ଏଷ୍ଟର
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଏଷ୍ଟର
31 ଦାନିଏଲ ଏକ ବନ୍ଦୀ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦାନିୟେଲ ୧-୨
32 ଦାନିୟେଲ ଏବଂ ରହସ୍ୟମୟୀ ସ୍ଵପ୍ନ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦାନିୟେଲ ୨
33 ଏକ ମନୁଷ୍ୟ ଯେ ନତ ହେଲେନାହିଁ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦାନିୟେଲ ୩
34 ଦାନିୟେଲ ଏବଂ ସିଂହର ଗର୍ତ୍ତ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଦାନିୟେଲ ୬
35 ନିହିମିୟାଙ୍କ ମହା ପ୍ରାଚିର
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ନିହିମିୟା

ନୂତନ ନିୟମ

ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର Read the Bible
36 ଯୀଶୁଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ଜନ୍ମ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ମାଥିଉ ୧-୨, ଲୁକ ୧-୨
37 ଇଶ୍ଵରଙ୍କ ଠ ।ରୁ ପେ୍ରରିତ ଜଣେ ଲେ ।କ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମ ।ର୍କ ୬, ଲୁକ ୧, ୩
38 ଯୀଶୁଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଏକ ଭୟଂଙ୍କ ର ସମୟ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମ ।ଥିଉ ୪, ଲୁକ ୪
39 ଯୀଶୁ ବ ।ରଜଣ ଶିଶ୍ୟଙ୍କୁ ବ ।ଛିଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମ ।ଥିଉ ୪-୭, ମ ।ର୍କ ୧, ଲୁକ ୬
40 ଯୀଶୁଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କର୍ମଗୁଡ଼ାକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମାଥିଉ ୮-୯, ମାର୍କ ୧-୨, ମାର୍କ ୪, ଲୁକ ୪, ଲୁକ ୮, ଯୋହନ ୨
41 ଏକ ଧର୍ମଯାଜକ ଯୀଶୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯୋହନ ୨-୩, ଗଣନାପୁସ୍ତକ ୨୧
42 ଯୀଶୁ ଏକ ମହାନ ଶିକ୍ଷକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମାଥିଉ ୫-୭, ଲୁକ ୬
43 ବୁଣାଳି ଏବଂ ବିଜ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମାଥିଉ ୧୩
44 ଧନୀ ଲୋକ, ଗରିବ ଲୋକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଲୁକ ୧୬
45 ଅପବ୍ୟୟୀ ପୂତ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଲୁକ ୧୫
46 ଉତ୍ତମ ଶମିରୋଣୀୟ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଲୁକ ୧୦
47 କୂପ ନିକଟରେ ଏକ ସ୍ତ୍ରୀ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯୋହନ ୪
48 ଯୀଶୁ ତୋଫ।ନୀ ସମୁଦ୍ରକୁ ସୁସ୍ଥିର କଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମାଥିଉ ୮, ମାଥିଉ ୧୪, ମାର୍କ ୪, ଲୁକ ୮
49 ଏକ ବାଳିକା ଯେ ଦ୍ଵୀତୀୟଥର ବଞ୍ଚିଲା
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମାର୍କ ୫, ଲୁକ ୮
50 ଯୀଶୁ ଏକ ଅନ୍ଧକୁ ସୁସ୍ଥ କଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ମାର୍କ ୧୦, ଲୁକ ୧୮, ଯୋହନ ୯
51 ଯୀଶୁ ପାଞ୍ଚ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁଆଇଲେ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯୋହନ ୬
52 ଯୀଶୁ ଏବଂ ଲାଜାର
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଯୋହନ ୧୧
53 ଯୀଶୁ ଓ ଜଖିୟ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ଲୁକ ୧୯
54 ପ୍ରଥମ ପୁନଋଥାନ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ମାଥିଉ ୨୬-୨୮, ଲୁକ ୨୨-୨୪, ଯୋହନ ୧୩-୨୧
55 ମଣ୍ଡଳୀର ଜନ୍ମ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପେ୍ରରିତ ୧-୪
56 ମଣ୍ଡଳିରେ ପ୍ରଳୟ ଉପସ୍ଥିତ ହେଲା
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପେ୍ରରିଚ ୫-୭
57 ପିତର ଓ ପ୍ରାର୍ଥନାର ଶକ୍ତ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପେ୍ରରିଚ ୯-୧୨
58 ତାଡ଼ନା କାରୀରୁ ପ୍ରଚ଼ାରକ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପେ୍ରରିତ ୮-୯
59 ପାଉଲଙ୍କ , ଚ଼ମକପ୍ରଦ ପ୍ରଚ଼ାର ଯାତ୍ରା
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ     ପେ୍ରରିତ ୧୬, ୨୭, ୨୮
60 ସ୍ଵର୍ଗ ହେଉଛି ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ର ସୁନ୍ଦର ଗୃହ
ଡାଉନଲୋଡ କାହାଣି ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ରଙ୍ଗ ବୋଳିବା ପୁସ୍ତକ ଫ।ଇଲ ଡାଉନଲୋଡ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲ ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ ସୁସମାଚ଼ାର ପତ୍ର ଯୋହନ ୧୪, ୨ୟ କରନ୍ଥୀୟ ୫, ପ୍ରକାଶୀତ ବାକ୍ୟ ୪,୨୧,୨୨
କାହାଣି
କାହାଣି
କାହାଣି
କାହାଣି
କାହାଣି
କାହାଣି
କାହାଣି